Alanud on uute liikmete vastuvõtt meeskonda!Tähelepanu tudengid! Taas on kätte jõudnud aeg, kui FS Team Tallinn avab oma uksed maailmale ja laseb sisse valitud hulga uusi säravsilmseid huvilisi, kes pälvivad au hakata projekteerima ja ehitama kuraditosinat nimes kandvat tudengivormelit FEST13-t. Lisaks osavnäppudele kuluvad marjaks ka turundusgeeniused, disainerid, programmeerijad ja kõiksugused entusiastid, kes tahavad koolis omandatud teadmisi praktiliselt rakendada ning ei pelga tööd ja unetuid öid.

Kui eelnev tekitas Sinus äratundmisrõõmu, kuid samas ka küsimusi või segadust, siis kasuta juhust ja tule meie toimetustega tutvuma 24. septembril kell 14:00 Tallinna Tehnikakõrgkooli D-korpuses (selleks sisene Tehnikakõrgkooli peahoone kõrval asuvast väravast, kõnni parkla lõpuni, keera vasakule ning siis peaksid paremat kätt juba märkama mõnd avatud garaažiboksi, kuhu julgelt sisse võid astuda). Saad oma silmaga näha, et see, millega tegeleme, ei ole kaugeltki raketiteadus ja töö käigus saab oi-oi kui palju uut ja huvitavat õppida :) Samuti saad lähedalt uudistada meie eelnevaid autosid.

Kui see tekitas Sinus huvi ja arvad, et tahad ennast proovile panna, täida ankeet vajutades siia ning jää ootama meie tagasisidet. Võtame kindlasti ühendust ja anname infot, mis edasi toimuma hakkab.
 
Kohtumiseni garaažis! 
 

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: