Baltic Open 2010

Augusti viimasel nädalavahetusel korraldab FS Team Tallinn võistluse Baltic Open 2010. Tegu on Läänemere regioonis korraldatava iga-aastase võistlusega, mis võtab suve kokku ning lõpetab hooaja. Võimaluse saada selleaastase ürituse peremeesteks teenisime aasta eest Helsingis, kui võitsime Baltic Open 2009.

 

Baltic Open erineb ametlikku võistluskalendrisse kuuluvatest üritustest, kuna üksteisest võetakse mõõtu vaid sõidualadel ning osalema on kutsutud ka vanemate aastakäikude vormelid ja vormelitiimide vilistlased. Tallinnasse tuleb kokku kümmekond vormelit Soomest, Rootsist, Taanist, Saksamaalt ning loomulikult Eestist.

Neljapäeval 26. augustil avatakse üritus Tallinna kesklinnas. Kl 18.00 stardib Tallinna Tehnikakõrgkooli juurest politseieskordi saatel vormelautode paraadsõit. Liigutakse marsruudil Väike-Ameerika tänav, Pärnu maantee, Tõnismäe tänav, Kaarli puiestee, Vabaduse väljak. Seejärel rivistatakse vormelautod Vabaduse Väljakul kõigile huvilistele uudistamiseks üles, samas toimub pidulik avatseremoonia.

Kl 18.15 avatakse üritus kõnedega, toimub meeskondade tutvustus, kohaletulnutele avaneb võimalus tehnikaga lähemalt tutvust teha ning asjaosalistelt informatsiooni küsida.

Reedel 27.08 ja laupäeval 28.08 sõidavad vormelid võidu Rapla kardirajal. Kavas on neli alavõistlust: kiirendus, superslaalom, sprint ja kestvussõit.

Üritus on kõigile tasuta, publiku sekka ootame kõiki oma toetajaid, sõpru-tuttavaid, endiseid ja tulevasi meeskonnaliikmeid ning loomulikult kõiki muidki inimesi, kes soovivad oma silmaga hinnata insenerihariduse taset meil ning lähiriikides.

Omalt poolt soovitame tulla kaema kõige huvipakkuvamaid hetki: 

1) Uudistada vormelite paraadsõitu Tallinna kesklinnas (26.08 algusega kl 18.00 Tallinna Tehnikakõrgkooli eest)

2) Olla kohal võistluse avamisel ja võistlejate tutvustamisel (26.08 Tallinnas Vabaduse Väljakul algusega kl 18.15)

3) Või tulla vaatama kestvussõitu (28.08 Rapla kardirajal algusega kl 16.00)

 

Võistluse täieliku ajakava leiate siit.

Galerii: Baltic Open 2009 Helsingis

 

Kohtumiseni Baltic Openil!


Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: