FS Team Tallinn osales Hannoveri Messil


TTK ja TTÜ ühine Formula Student meeskond FS Team Tallinn oli esindatud 20.-24. aprillil 2009 Hannoveris toimunud tööstusmessil.

Vormelauto FEST08 kuulus  Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ja Eesti Masinatööstuse Liidu eestvedamisel organiseeritud riikliku ühisstendi väljapanekusse, kus tutvustati nii Eesti masinatööstuse valdkonda tervikuna, kui ka selles sektoris tegutsevaid ettevõtteid. FS Team Tallinna osalemise eesmärgiks oli Eesti insenerihariduse ning noorte inseneride oskuste tutvustamine maailmas. Vormelimeeskonna jaoks möödus mess edukalt, publiku huvi auto vastu oli kõrge ning tagasiside eranditult positiivne.

Alates 1947. aastast korraldatav Hannoveri Mess on maailma suurim tööstusmess, kus tutvustavad oma toodangut ja teenuseid tööstusettevõtted Saksamaalt ning kõikjalt maailmast. Mess katab kõik olulised tööstusliku tootmise valdkonnad; alates materjalidest ja komponentidest kuni terviklike tööstuslahenduste, valmis toodete ja innovatiivsete tehnoloogiateni.  224 800 m2 hõlmaval näitusepinnal olid esindatud 6150 eksponenti  61-st riigist, messikülastajate arv küündis 210 000-ni.

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: