Ja läinud nad ongi...


FS Team Tallinn - mai2013


...teisele poole Suurt Lompi. Jah, esimene sats (ei, mitte meie Allar Sats) lahkus täna varahommikul ja on nüüd juba külas meie sõpradel Oaklandi ülikoolis. Mullikilesse mitte pakitud, kuid siiski väga tähtis saadetis - FEST12 - saabub kõigi eelduste kohaselt homme. Siis saab alata auto komplekteerimine ja võistlusvalmidusse seadmine.

Kodumaal pole töö aga sugugi soiku jäänud. Täna 21:40 sai FEST13 raamile keevitatud kõik vajalikud vedrustuse kõrvad, kinnitatud õõtshoovad ja isegi käänmikud. Rehvid alla ja ongi meie järjekordne vormel ratastel :) Ka akupakk edeneb jõudsalt. Juba on meil kontoris laual üks testpakk ja teada ka umbkaudne kaal. "Umbkaudne" just sellepärast, et puudu on veel akuklemmide ühendused ning alumiiniumist jahutuse detailid.

Nagu juuresolevalt pildilt näha võib, on uuenemiskuuri läbimas ka meeskonna logo. Uus ja loodetavasti parem saab oma ristsed USAs ja Kanadas, kus see figureerib Tribilia abiga ilusa värvikuue saanud kiivritel. Kiiretel poistel "kiire" kiivridisain.

Vaatamata edule peaaegu igas valdkonnas, on siiski ka neid aspekte, mis lappavad nagu filmilint kevadise tuule käes. Nimelt on meil eelarves ikka veel üsna suur tühimik, mis vaja selle va krõbisevaga täita. Lisaks on ikka veel "tegemisel" möödunud hooaja kokkuvõttev film, millele on plaanis korraldada uhke esilinastuse gala. Aga õnneks asi siiski edeneb ja lootust jagub, et see ka millalgi n-ö ekraanidele jõuab.

Püsige lainel! 

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: