Otsime uusi liikmeid!

Taas on käes see aeg aastast, kui jätame hüvasti mitmete praeguste meeskonnakaaslastega ning hakkame otsima uusi, kes oleksid väärilised meeskonna tööd jätkama. Otsime tudengeid eelkõige meid toetavatest ülikoolidest - Tallinna Tehnikaülikoolist ning Tallinna Tehnikakõrgkoolist - kuid oodatud on kindlasti ka huvilised igalt poolt mujalt. Liitumisankeedi leiad SIIT.

Nagu arvata võib, nõuab elektriauto arendus hulgaliselt elektrikuid ja elektroonikuid. Ei, probleem pole selles, et elektrilöök neid vaikselt kõrvaldab. Pigem on elektriga seonduv töömaht lihtsalt meeletult suur ja kaks kätepaari on iga kell etem kui üks. Siiski tuleb rõhutada, et vormeliprojekt pole kindlasti vaid mehaaniline ehitamine ja särtsu juhtimine ühest juhtmest teise. Igas korralikus vormelimeeskonnas peab toimima ka korralduslik pool. Sellepärast on meie jaoks vajalike inimeste ampluaa üsna lai.

Näiteks juba viimased kolm aastat on meil meeskonnas olnud üks arhitektuuritudeng. Mitte selleks, et meil oleks ilmtingimata vaja oma võistluskeskus projekteerida või tahame oma garaaži parklapinna arvelt laiendada. Pigem lihtsalt sellepärast, et tegemist on tehnikahuvilisega, kes nägi, et ühe korraliku vormeli projekteerimine ja ehitamine on selline asi, mida oma elus peab võimalikult lähedalt nägema. Sellest tulenevalt oleme märganud, et kõige tähtsam on huvi. Mõnel on see kohe alguses vajalikul määral olemas, mõni peab oma huvi aga alles üles leidma. Mõni leiab selle alles suve lõpus võistlusreisil - kuidas keegi, aga oluline on, et see leitakse.

Nagu eelnevalt mainitud, peab ühes korralikus vormelimeeskonnas toimima ka korralduslik pool. See tähendab, et aina enam tunneme vajadust kujundajate, äri- ja majandusinimeste, fotograafide, videohuviliste, arvepidamises osavate ja paljude teiste vastu, kes aitaksid kaasa ka meeskonna toimimise nendes aspektides, millega mehaanikud, elektroonikud ja muud tehnikud ei saa ega jõua tegeleda.

Kasu, mis sellest kõigest tuleb on väga suur. Eelkõige õpid meeskonnatööd ja teistega arvestama. Samuti saad praktilise kogemuse olukorras, kus sinu peale loodab hulk inimesi. Vastutus on suur, kuid pea meeles, et me kõik oleme siin selleks, et õppida. Seega abilisi on sul palju, kui peaksid hätta jääma. Ja usu, need sõbrad jäävad sul pikemaks ajaks. Lisaks sellele saad sa olulisi kontakte ka sponsorite seas - seda nii Eestis kui ka välismaal. Samuti õpid tahes-tahtmata juurde inglise keelt, mis on kõigi võistluste ametlik keel. Kui oled tubli, saad kaasa võistlusreisile, mis on meeskonda läbi aastate viinud väga uhketesse kohtadesse ja enamasti on ikka teepeal ka väike kõrvalepõige tehtud, et näha või kogeda midagi väga huvitavat ja lahedat.

Kindlasti oled kuulnud, kuidas pidevalt kurdetakse, et ettevõtjad tahavad palgata ainult kogemustega töötajaid, aga äsja kooli lõpetanul pole neid veel kuskilt võtta. Ka siinkohal tuleb FS Team Tallinn appi. Meilt saad praktilise kogemuse, väärt oskused ja kui vaja, siis ka soovituskirja kaasa. Tasub igatahes vaeva!

Seega kui see kirjutis siin tekitas sinus huvi või äratundmise, siis anna enda huvist märku SIIN. Kui arvad, et su sõber sobiks meeskonda hästi, siis suuna ta meie kodulehele. Kui liitumisankeet täidetud, tuleb oodata, kuni võtame sinuga ühendust. Järgmise sammuna kutsume su endale külla, et sind veidi paremini tundma õppida ja vabas vormis uurida, millega sul meeldib tegeleda, mis su huvid on ja kuidas su päevaplaan tavaliselt välja näeb. Pärast seda on jälle vaja veidi oodata, kuni oleme kõik kandidaadid üle vaadanud. Siis anname taas endast märku ning ütleme, kas õnnestus meeskonda saada või tuleb järgmisel sügisel uuesti proovima tulla.

Kaotada pole mitte midagi, võita aga palju. Seega ära rohkem kahtle ja tule proovi!  :)

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: