Tehnoloogiapäev Pärnumaa Kutsehariduskeskuses


Tallinna Tehnikakõrgkool ( korraldab reedel, 15. aprillil kell 14 Pärnumaa Kutsehariduskeskuses tehnoloogiapäeva, et populariseerida tehnika ja tehnoloogia erialasid noorte hulgas. 
Kohal oleme ka meie - FS Team Tallinn.


Euroopa Sotsiaalfondi poolt toetatava TTK projekti Tehnocum eesmärgiks on tehnoloogia erialade tutvustamine ja populariseerimine üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste õpilaste seas läbi regionaalsete tehnoloogiapäevade sarja koostöös erinevate valdkondade asjatundjate ja ettevõtetega. Projekt aitab noorte seas äratada sügavamat huvi inseneri elukutse vastu, kes otseselt on tegev Eesti majanduse arendamisega.  

Õpilased saavad kaasa lüüa praktilistes töötubades, kus tutvustatakse erinevaid tehnika ja tehnoloogia valdkondade innovaatilisi lahendusi ja seadmeid.  Erinevates loengutes ja töötubades käsitletakse jäätmete taaskasutamist, kolmedimensioonilist virtuaalset ehitamist, detailide projekteerimist erinevate tarkvarapakettide abil, liiklusõnnetuste modelleerimist. 

Autofännid saavad kuulda tootearendusprojektist Formula Student ja sõidukite projekteerimisest. Moehuvilised neiud disainivad  Pärnumaa rahvarõivaste ainetel ise trendika rõiva noortele ja riietavad vastavalt ka puust nuku. Parimatele auhinnad. Kokku on tehnoloogiapäeval avatud kuus tuba erinevate valdkondadega, millest osa saada. 

Uutele teadmistele lisaks ootab kõiki huvilisi algatuseks toekas kõhutäis. 

Tehnoloogiapäev algab reedel kell 14  Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (Niidupargi tn 8/12, Pärnu) uue õppehoone konverentsisaalis.

Kohtumiseni Pärnus !


Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: