JUHTKOND

KRISTJAN TAIMLA

KRISTJAN TAIMLA

Meeskonna kapten

TalTech: tootearendus ja robootika BSc FEST 21/22

KARL KAARLÕP

KARL KAARLÕP

Meeskonna peainsener

TalTech: tootearendus ja tootmistehnika MSc FEST 19/20/21

KARL ROBIN TIISLÄR

KARL ROBIN TIISLÄR

Komposiidi meeskonna kapten

TalTech: tootearendus ja robootika BSc FEST 22

MATTIAS LAOS

MATTIAS LAOS

Dünaamika meeskonna kapten

TTK: masinaehitus BSc FEST 20/21/22

RAIGO SEPPAGO

RAIGO SEPPAGO

Jõuülekande meeskonna kapten

TalTech: elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc FEST 21/22

KARL MIHKEL SEENMAA

KARL MIHKEL SEENMAA

Isejuhtiva meeskonna kapten

TalTech: informaatika BSc FEST 21/22

DANEL TIITMA

DANEL TIITMA

Elektroonika meeskonna kapten

TalTech: riistvaraarendus ja programmeerimine BSc FEST 22

ROBIN SAARNIIT

ROBIN SAARNIIT

Vedrustuse meeskonna kapten

TTK: autotehnika BSc FEST 22

MEESKOND

SEBASTIAN MIKAEL MAGAGNI

Monokoki CAD


TalTech: IT-süsteemide arendus BSc

FEST21/22

TANEL VALGMA

Veljed


TalTech: tootearendus ja robootika BSc

FEST22

HENRI NURMELA

Ergonoomika


TalTech: elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

FEST22

MIKK SAARSE

SES


TalTech: integreeritud tehnoloogiad BSc

FEST22

JAANIKA KIOLEIN

Roolisüsteem


TalTech: tootearendus ja robootika BSc

FEST21/22

MADIS LAASER

Pidurisüsteemid


TalTech: tootearendus ja robootika BSc

FEST22

MARTIN SALM

Pedalbox


TalTech: tootearendus ja robootika BSc

FEST21/22

SANDER ÕISPUU

Sensoorika/DCDC precharge


TalTech: elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

FEST21/22

ARTUR LINDEGRON

PWD


TTK: robotitehnika BSc

FEST20/21/22

HANNO-LAUR KUNNUS

BSPD


TTK: robotitehnika BSc

FEST22

MAANO MAASIKMETS

Aero, CFD


TalTech: tootearendus ja tootmistehnika MSc

FEST20/21/22

RAUL KAARLÕP

Aero, CFD


TalTech: ehitiste juhtimine ja ehitusprojekteerimine BSc

FEST22

MARKUS MÄNNI

Aero, CFD


TalTech: tootearendus ja robootika BSc

FEST22

MORGAN PUUST

Juhtimissüsteem


TalTech: mehhatroonika MSc

FEST20/21/22

ROBERT-JUSS SOE

Kinemaatika/ rehvimudel


TTK: masinaehitus BSc

FEST22

OSKAR JÄRG

Juhtimissüsteem


TalTech: tootearendus ja robootika BSc

FEST21/22

TAURI TAMMARU

Simulatsioon


TalTech: informaatika MSc

FEST19/21/22

MARTIN MERAS

Mootorid


TalTech: energiamuundus- ja juhtimissüsteemid MSc

FEST21/22

HANS ANNISTE

Isearendatud inverter


TalTech: lektroonika ja kommunikatsiooni tehnoloogia MSc

FEST19/20/22

MAIKO MÄGI

Akupakk


TTK: autotehnika BSc

FEST21/22

MIKK TAMKIVI

Ülekanne, nurgakoost


TTK: masinaehitus BSc

FEST21/22

ANTON OSVALD KUUSK

Arvuti


TalTech: informaatika BSc

FEST20/21/22

OTT KÄRNER

SLAM


TalTech: tootearendus ja robootika BSc

FEST21/22

HELAR PULLISAAR

Simulatsioon


TalTech: tootearendus ja robootika BSc

FEST22

LISANNE SINIVÄLI

Trajektoor


UT: informaatika MSc

FEST20/21/22

JOEL JOSHUA

LiDAR


TalTech: integreeritud tehnoloogiad BSc

FEST22

KONTAKTEERU MEIEGA.

info@formulastudent.ee
+372 5300 6581
Pärnu mnt 62, 10135 Tallinn