JUHTKOND

ARDO KÕIV

Meeskonna juhendaja


FEST12/13/14/15

SANDER TOMSON

Meeskonna kapten


FEST14/15

MEESKOND

JOONAS EAMETS

CAD, FEM


TTÜ Tootearendus MSc

FEST13/14/15

TAAVI PÄRTIN

Tootmine, valmistamine


TTÜ Tootmistehnika MSc

FEST13/14/15

MAREK LENTSIUS

Tootmine, valmistamine


TTÜ Mehhatroonika MSc

FEST 14/15

SANDER VIITAK

Tootmine


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc

FEST15

ERKO HERMANN

Akude koost, tootmine


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

FEST15

TÕNIS VÄLI

Aero, CFD


TTÜ Tehniline füüsikaMSc

FEST11/12/13

SIIM HIIEVÄIN

JÕUÜLEKANNE


TTK Autotehnika BSc

FEST13

ALLAR SATS

IPG, KINEMAATIKA


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc

FEST12/13

ARNO JÜRISSON

TOOTMINE, TESTIMINE, RATTAVÕLLID


TTK Autotehnika BSc

FEST13

AAVO TALVAR

NOOKURID


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

RAIKO ANNASK

NOOKURID, STABILISAATORVARDAD


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

FEST13

KRISTEN MILLER

ROOLISÜSTEEM


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc

ARNO JÜRISSON

PIDURID, PEDALBOX


TTK Autotehnika BSc

FEST13

RAIKO ANNASK

NOOKURID, STABILISAATORVARDAD


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

FEST13

SIIM NÕMME

VELJED


TTÜ Tootmistehnika MSc

FEST10/11/12/13

SANDER TOMSON

REHVID


TTÜ Tehniline füüsika BSc

SIIM JÜRGENSTEIN

RAAM, EHITUS


TTK Elektritehnika BSc

FEST13

SANDER PARTS

CAD, FEM


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

KOIT KAUPMEES

RAKIS


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

SANDER SUURSALU

JUHTIVINSENER


TTÜ Elektroonika ja bioonika BSc

FEST12/13

MARKUS PÕLDER

 AKU MEHAANIKA, KORPUS


TTK Masinaehitus BSc

KRISTJAN JANSONS

BMS MASTER


TTÜ Mehhatroonika BSc

SIIM JÜRGENSTEIN

MOOTOR, KONTROLLER


TTK Elektritehnika BSc

FEST13

KAAREL MÄESALU

BMS SLAVE


TTÜ Elektroonika ja bioonika BSc

FEST12/13

JOONAS KARU

LAADIJA


TTÜ Elektroonika ja kommunikatsioon MSc
FEST12/13

ALEKSANDER STENNIKOV

SENSOORIKA


TTÜ Elektroonika ja bioonika BSc

SIIM HEERING

TURVAAHELAD, ROOL


TTÜ Mehhatroonika MSc

KERMO BASOV

JUHTMETUS


TTÜ Informaatika BSc

MARIO STEPANOV

JUHTMESTUS


TTÜ Informaatika BSc

TOOMAS PIIRSOO

JUHTMESTUS


TTK Elektritehnika BSc
FEST13

STIVEN VESI

CAN, MOTEC


TTÜ Arvutisüsteemid BSc

WELIX KLAAS

Mentor


TTÜ Tööstustehnika ja juhtimine MSc

FEST11/12/13

LAURE ORAS

Cost report, meedia, koduleht


TTK Rakendusarhitektuur BSc

FEST12/13

GEILI PAIS

Sponsorid, meedia, koduleht


TTK Tehnomaterjalid ja turundus BSc

TEET PRAKS

Sponsorid, juhatus


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

FEST12/13

SANDER PARTS

Sponsorid


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

SIIM NÕMME

Sponsorid, juhatus


TTÜ Tootmistehnika MSc

FEST10/11/12/13

RAINER LEPIK

Sponsorid, juhatus


TTÜ Mehhatroonika BSc

FEST12/13

SIIM HIIEVÄLI

Sponsorid, juhatus


TTK Autotehnika BSc

FEST13

KONTAKTEERU MEIEGA.

info@formulastudent.ee
+372 5596 5219
Pärnu mnt 62, 10135 Tallinn